Dovoľte mi, aby som sa vám predstavila. Volám sa Keiko Vrzala. Narodila som sa a vyrástla som v Japonsku.

Od útleho detstva rada maľujem. Na univerzite som študovala maľbu, a po ukončení fakulty som vyučovala maľovanie na strednej škole.

Vystavovala som obrazy v Japonsku a vo Francúzsku.  

Dovoľte mi, aby som sa vám predstavila. Volám sa Mária Stráňavská . Som začínajúca výtvarníčka, venujem sa tvorbe pri, ktorej sa môžem rozvíjať a osvojovať si základné až stredne pokročilé výtvarné pojmy.

Dovoľte mi aby som sa vám predstavila. Volám sa Lívia Koková. Som študentkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery. Momentálne sa učím, zdokonaľujem a veľmi ma baví kresba s ceruzkou.

Dovoľte mi aby som sa vám predstavila. Volám sa Mgr. Romana Štefíková. Som len obyčajný človek s veľkou láskou ku kreatívnej tvorbe a aktivitám. Som úspešnou absolventkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery.

Dovoľte mi aby som sa vám predstavila. Volám sa Petronela HajdukováSom študentkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery. Momentálne sa učím, zdokonaľujem a veľmi ma baví kresba s ceruzkou a romantická maľba.

Dovoľte mi, aby som sa vám predstavila. Volám sa Kristína Čentéšová. Som začínajúca a rozvíjajúca sa výtvarníčka, venujem sa tvorbe zameranej na moderné romantické diela. 

Volám sa Ing.Ivana Molotová, narodila som sa na Kysuciach. Záujem o maľovanie a kreslenie sa u mňa prejavoval odkedy si spomínam. Už v materskej škole vyhral výtvarný krúžok nad poobedným spánkom. Farbičky boli moje najobľúbenejšie
hračky, ktoré ma sprevádzajú dodnes. Som úspešnou absolventkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery.

Zdravím všetkých výtvarníkov a milovníkov umenia, moje meno je Miriam Ušalová a momentálne
som študentkou u profesionálneho umelca Didier Le Mar © na súkromných výtvarných hodinách od BEAUTIFUL ART gallery . Vďaka súkromným hodinám sa dnes môžem zdokonaľovať v niečom, čo už v útlom detstve objavila moja mamka
a čo som ´´zdedila´´ práve po nej a to je cit pre výtvarné umenie.

Dovoľte mi aby som sa vám predstavila. Volám sa Mgr.Veronika KrištofikováSom študentkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery. Momentálne sa učím, zdokonaľujem v ilustračnej tvorbe.

Dovoľte mi aby som sa vám predstavila. Volám sa Martina Bozóky. Som študentkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery. Momentálne sa učím a zdokonaľujem vo výtvarných technikách. 
 

Dovoľte mi aby som sa vám predstavila. Volám sa Ivana Flaškárová. Maľovať som začala keď som bola ešte maličká. Väčšinou som kreslila výlety v prírode s mojou rodinou, zaznamenávala som si najkrajšie momenty práve takto na papieri. Takže od detstva som mala rada prírodu, krajinky a maľovanie. Som úspešnou absolventkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery.

Skôr ako o sebe napíšem niekoľko riadkov, chcela by som sa Vám predstaviť. Volám sa Miroslava Palkovová. Maľovanie a kreslenie mám úprimne veľmi rada. Som síce začínajúca výtvarníčka, všetko sa iba učím a hľadám sa vo výtvarnej sfére.

Dovoľte mi aby som sa vám predstavila. Volám sa Laura Kostilníková. Umenie ma sprevádza celý mojím doterajším životom. Dnes si neviem predstaviť, ako by vyzeral môj život, keby som si k nemu nevypestovala lásku už od skorého detstva. Som úspešnou absolventkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery.

Prajem krásny deň všetkým. Dovoľte mi aby som sa vám v krátkych riadkov predstavila. Volám sa Denisa Šoltysová. Som študentkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery.

Dovoľte mi, aby som sa vám predstavila. Volám sa Zuzana Nistorencu. Som rozvíjajúca sa výtvarníčka, venujem sa tvorbe pri, ktorej sa môžem rozvíjať a osvojovať si vyššie výtvarné pojmy.

Prajem pekny a pozitívny den všetkým. Rada by som sa predstavila. Volám sa Alenka Končálová a som študentkou súkromných výtvarných hodín pod taktovkou profesionálneho umelca Didier Le Mar ©. Vďaka súkromným hodinám od BEAUTIFUL ART gallery sa môžem neustále zdokonaľovať v kreslení a maľovaní a robiť to, čo ma napĺňa a robí šťastnou. 
 

 

 

 

 KLUB SLOVENSKÝCH VÝTVARNÍKOV BEAUTIFUL ART

Web: www.ksvba.sk

Instagram: ksvba.sk

E-mail: ksvba@gmail.com

Tel.: 0944033123, 0904 333 202

© Klub Slovenských výtvarníkov Beautiful Art 2021. Všetky práva na texty a foto materiál uvedené na tejto stránke sú výhradným duševným a autorským vlastníctvom Didier Le Mar © a spoločnosti BEAUTIFUL ART s.r.o. .